Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Všechny bunkry volně přístupné na vyškovsku mimo VVP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle v okolí VVP Dědice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maynard
kecal
kecal

Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Hanácké Jeruzalém

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 16:46    Předmět: Citovat

Ano, jak říká Lekker, plánuje se čištění a hlavně kácení, hehe Very Happy Problémem mnoha pixlí v Podivicích je úroveň terénu kolem objektů - většina drenážních trubek je ucpána, neboť dnes končí hluboko pod nánosem ornice okolních polností, takže z toho důvodu tu máme několik zatopených objektů...připojíme-li k tomu i nálet křovin a různých plevelů, pak se jedná o skutečně důmyslný systém překážek, zabraňujících návštěvě objektů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 17:21    Předmět: Citovat

Ohledně té zamčené pixle u rychtářova - netuším kdo a proč ji zamčel, zkoušel jsem nakukovat dovnitř a zdá se být uplně prázdná, jediné co mě napadlo je že tam mužou chodit myslivci Laughing

Jinak co se týče toho čištění tak Za prvé jsem to myslel spíš jako žertík...
Za druhé čistit rychtářov je naprosto bezpečné, nevím kde jsi přišel na to, že tam hrozí nějaké nebezpečí...Co já vím tak tam Zdenek chodí hledat mince, což je jasné znamení toho, že je tam bezpečno
A za třetí v rychtářově se letos bude určitě ještě taky pracovat, a možná i o kousek dál Wink

_________________
"Když milovat, tak láskou vřelou;
když uhodit, tak pěstí celou"

četař A. Kratochvíl
pěší pluk 6 "Hanácký"
27. 9. 1934
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 17:26    Předmět: Citovat

Jirka napsal:
Ohledně té zamčené pixle u rychtářova - netuším kdo a proč ji zamčel, zkoušel jsem nakukovat dovnitř a zdá se být uplně prázdná, jediné co mě napadlo je že tam mužou chodit myslivci Laughing

Jinak co se týče toho čištění tak Za prvé jsem to myslel spíš jako žertík...
Za druhé čistit rychtářov je naprosto bezpečné, nevím kde jsi přišel na to, že tam hrozí nějaké nebezpečí...Co já vím tak tam Zdenek chodí hledat mince, což je jasné znamení toho, že je tam bezpečno
A za třetí v rychtářově se letos bude určitě ještě taky pracovat, a možná i o kousek dál Wink


No po posledním čištění strojovny nejsem přesvědčen že je to bezpečné možná je to mou přítomností ale vždy se najde nějaká munice.Jo Zdena a jeho mince.Kapitola sama o sobě.Jinak já to neberu tak vážně jak to píšu jen obhajuju "svoje"či "naše" bunkry.Které pomalu ale jistě vracíme tam kde byly.

_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 18:02    Předmět: Nemužu si pomoct Citovat

Tady je krásná ukázka, jak Zdenek hledá mince...tahle byla hluboko, že Zdenku? Laughing Laughing Laughing
_________________
"Když milovat, tak láskou vřelou;
když uhodit, tak pěstí celou"

četař A. Kratochvíl
pěší pluk 6 "Hanácký"
27. 9. 1934
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 18:49    Předmět: Re: Nemužu si pomoct Citovat

Jirka napsal:
Tady je krásná ukázka, jak Zdenek hledá mince...tahle byla hluboko, že Zdenku? Laughing Laughing Laughing


No byla pěkně hluboko a byla i pěkně těžká že Zdeno???Jen jsme nezjistili z kdo jí razil Very Happy Very Happy Tuhle fotku si ulozim je to dukaz že "nekdo"pracuje i rukama. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 22:08    Předmět: Pixle mimo VVP Citovat

Bohužel z těžkým srdcem Vám musím oznámit že ke konci měsíce dubna byla bestiálně přepadena jedna z pixlí kterou má v opatrování tým VH. Nevím kdo a nevím proč nám zřídil tzv. Pixli č.5 nad Hospodou v oblasti Podiwitz. Autora tohoto útoku upozorňuji jen na to že by mohl skončit s dávkou v jisté partii těla.
_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej Jakubčík
upovídánek
upovídánek

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 23:07    Předmět: Citovat

Koukám, že tadytihle radoby umělci se vyskytují nejen v Rychtecu, ale teď i v Podivicích Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle v okolí VVP Dědice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com