Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

houbyhraničáři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Plkárna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
houby hraničář
přispěvatel
přispěvatel

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 15:34    Předmět: Re: Lenceho teorém - ověření v praxi Citovat

Hele, já tady v rachotě nestíhám, připíšu něco z domu... Něco chytrýho Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 15:34    Předmět: Citovat

hraničář napsal:
no zrovna teď čekám až přijde pan Streso s mejma papirama z ostrejch střeleb na cvičnejch betónech... sou tam aj první nákresy stolků, lafetace, zkoušky zaplynění místnosti, program čísel při střelbách a orient. plánky... ale k čemu by Vám to bylo Wink


A pujde mistr Streso tez popijet do hospody U Rudolfa? Seznamis nas?

_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hraničář
povídálek
povídálek

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 15:35    Předmět: Citovat

jo a Ty bys z něj pak tahala rozumy... no nevim estli Streso je hraničář, ale je jeden z mála který na to maj Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 15:48    Předmět: Citovat

No a? Rozumy jsou dobra vec....
_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hraničář
povídálek
povídálek

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 15:55    Předmět: Citovat

no příde na toho vodkoho a v jakym stavu... pochybuju že po třech zájubájech by Ti k něčemu byly ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
houby hraničář
přispěvatel
přispěvatel

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 16:35    Předmět: Citovat

hraničář napsal:
no zrovna teď čekám až přijde pan Streso s mejma papirama z ostrejch střeleb na cvičnejch betónech... sou tam aj první nákresy stolků, lafetace, zkoušky zaplynění místnosti, program čísel při střelbách a orient. plánky... ale k čemu by Vám to bylo Wink


k čemu by jim to bylo: no přece aby si měli nad čím lámat hlavu za dlouhých zimních večerů. kdo ví, esli by tomu v Gumovicách vůbec někdo rozumněll
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
houby hraničář
přispěvatel
přispěvatel

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 16:39    Předmět: Citovat

hraničář napsal:
no pro nás je vzorem a nedostižnou metou "kecal roku" až nasolim aspoň litr keců voničem tak mi to možná zvedne sebevědomí Laughing


Hele a nedotáhneme sem i kolegy Váchu, Holzknechta a Oťase? ti by se nám tady ve vitrínce taky vyjímali... I když Oťas by nám mohl vyfouknout Kristel, tak to asi ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 16:51    Předmět: kolegove? Citovat

hele dotáhnite sem koho chcete, hlavně když budou přispívat odborně a k věci, no prostě ne jako vy dva hrničáři Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 16:51    Předmět: Citovat

houby hraničář napsal:
hraničář napsal:
no pro nás je vzorem a nedostižnou metou "kecal roku" až nasolim aspoň litr keců voničem tak mi to možná zvedne sebevědomí Laughing


Hele a nedotáhneme sem i kolegy Váchu, Holzknechta a Oťase? ti by se nám tady ve vitrínce taky vyjímali... I když Oťas by nám mohl vyfouknout Kristel, tak to asi ne


Hele ty houby hranicari.... moc kecas a malo pises domu..... ZADNYHO OTASE... JEN PRES MOU MRTVOLU Evil or Very Mad

_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZCh
kecal
kecal

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 395
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 17:06    Předmět: Hodnocení Citovat

Doplnil jsem hodnosti, ať máte možnost dalšího kariérního postupu Wink
1 začínající kecal
5 mladší kecal
10 starší kecal
15 služebně mladší mluvka
20 služebně starší mluvka
30 mladší KECKA
50 KECKA
75 starší KECKA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 17:10    Předmět: Citovat

No ja nevim...neni to malo Zdenku? Prijde mi ze to mam za par Very Happy
_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 17:12    Předmět: hodnosti Citovat

selmaci napsal:
No ja nevim...neni to malo Zdenku? Prijde mi ze to mam za par Very Happy

neboj ja na hodnostech ještě zapracuju, a když se zadaří, tak k tomu budem mit i vyložky Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
houby hraničář
přispěvatel
přispěvatel

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 21:31    Předmět: Re: kolegove? Citovat

Jirka napsal:
hele dotáhnite sem koho chcete, hlavně když budou přispívat odborně a k věci, no prostě ne jako vy dva hrničáři Laughing


Pche, mluví z tebe nerozum a nedostatek zkušeností daný snad mladistvým věkem. Zmiňovaných kolegů bychom se měli bát jak čert kříže...

A základem plkingu (pardon plkárny) je plkání, tedy žádné důvěryhodné a odborné věci. Až vám budeme chtít přispět něčím zajímavým, tak půjdeme do patřičné sekce Wink

Co Tě žere, že zvyšujeme počet příspěvků a aspirujeme na kecala roku (ať už je nazván jakkoliv)? ;o) Nebo že vám sebereme Kristel? Wink

Tož ja, toliko snad pro tuto chvíli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
houby hraničář
přispěvatel
přispěvatel

Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 21:32    Předmět: Citovat

selmaci napsal:
Hele ty houby hranicari.... moc kecas a malo pises domu..... ZADNYHO OTASE... JEN PRES MOU MRTVOLU Evil or Very Mad


To mu zlomí srdce až se to dozví... Zvlášť když má teď ty problémy po dopadu obkročmo na dveře v PAÚ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 21:44    Předmět: Re: kolegove? Citovat

houby hraničář napsal:
Jirka napsal:
hele dotáhnite sem koho chcete, hlavně když budou přispívat odborně a k věci, no prostě ne jako vy dva hrničáři Laughing


Pche, mluví z tebe nerozum a nedostatek zkušeností daný snad mladistvým věkem. Zmiňovaných kolegů bychom se měli bát jak čert kříže...

A základem plkingu (pardon plkárny) je plkání, tedy žádné důvěryhodné a odborné věci. Až vám budeme chtít přispět něčím zajímavým, tak půjdeme do patřičné sekce Wink

Co Tě žere, že zvyšujeme počet příspěvků a aspirujeme na kecala roku (ať už je nazván jakkoliv)? ;o) Nebo že vám sebereme Kristel? Wink

Tož ja, toliko snad pro tuto chvíli.


Jistě sis milý Jiří všiml toho smajlíka na konci mé věty, z toho Ti mělo vyplynout, že je to myšleno ironicky a nemysli si, že nevím kdo jsou ti zmínění kolegové, snad z tebe mluví tvá - možná stařecká - velezkušenost, přesto jsi ve svém přízpěvku drobet přestřelil. Laughing Wink
Btw. nežere mě Vůbec nic, naopak jsem rád, že se tu debatuje at už o čemkoliv...s tou Šelmou si nebuď tak jistý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Plkárna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com