Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

čs. pevnostní stavby ve VVP Milovice - Mladá

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Čs. objekty mimo VVP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mbbb
přispěvatel na zkoušku
přispěvatel na zkoušku

Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 20:08    Předmět: čs. pevnostní stavby ve VVP Milovice - Mladá Citovat

Zdravím,

kdysi jsem se hodně věnoval bádání ohledně čsl. pevnostních staveb ve VVP Milovice - Mladá, tedy především staveb v souvislosti s ŘOPem.
Krom 4 objektů vz. 36 jsme s klukama ale přes všechnu snahu žádné jiné pozůstatky po dalších objektech nenašli.
Hlavně objevení K-objektu jsme věnovali hodně energie - ale bezvýsledně, jestli ještě je, tak je pohřben pod skládkou tuhého komunálního odpadu - řízenou Smile

Máte někdo nějaké informace k těmto objektům? Nebo, zachovalo se něco z překážek, které tam čsl. armáda před válkou zkoušela?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ivan
přispěvatel na zkoušku
přispěvatel na zkoušku

Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 21:47    Předmět: Re: čs. pevnostní stavby ve VVP Milovice - Mladá Citovat

mbbb napsal:
Zdravím,

kdysi jsem se hodně věnoval bádání ohledně čsl. pevnostních staveb ve VVP Milovice - Mladá, tedy především staveb v souvislosti s ŘOPem.
Krom 4 objektů vz. 36 jsme s klukama ale přes všechnu snahu žádné jiné pozůstatky po dalších objektech nenašli.
Hlavně objevení K-objektu jsme věnovali hodně energie - ale bezvýsledně, jestli ještě je, tak je pohřben pod skládkou tuhého komunálního odpadu - řízenou Smile

Máte někdo nějaké informace k těmto objektům? Nebo, zachovalo se něco z překážek, které tam čsl. armáda před válkou zkoušela?

já mám mapu milovic z místy kde by měli být skoušeny překžky a kde měli stát pokusné 36 ale jejich hledání je vplánu na květen töhoto roku dřív mám v plánu letiště a jiřice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Čs. objekty mimo VVP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com