Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hledá se objekt!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle ve VVP Dědice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 06:38    Předmět: Hledá se objekt!! Citovat

Zdravím kolegové a kolegyně Very Happy Podle citátu:"Kdo hledá najde",vás prosím o pomoc při hledání neznámého objektu který svými propozicemi odpovídá objektu Zadní Lipová(1 obdelníková místnost s 2 trouhelníkovými).Podle jistých info prý je to někde označeno jako objekt č 71!!Neví někdo kde se daný objekt nachází?? Smile děkuji vám předem za pomoc. Cool
_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 19:01    Předmět: Re: Hledá se objekt!! Citovat

Máš projité všechny velké pozorovatelny, které jsou vidět na mapách.cz? Mohla by to být ta rozvalená vzadu na Hanácké louce 49°24'25.86"N,16°56'32.48"E ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 15:41    Předmět: Citovat

Ne, to určitě není . Je to někde blíže k Schlosskelleru asi víš co tím myslím Cool.I když to co popisuješ je nejspíše velmi podobné Cool tomu co hledám myslím stavebně.
_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:47    Předmět: Citovat

Pošli mi třeba staženou leteckou foto VVP s vyznačením předpokládané polohy objektu, tak jako jsem poslal já. Mám k dispozici mapu z padesátých let, je tam dost objektů, které nejsou na nových mapách. Nicméně na pomyslné spojnici mezi Mlýnem a Houbou na nás ještě asi něco zajímavého čeká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maynard
kecal
kecal

Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Hanácké Jeruzalém

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 20:43    Předmět: Citovat

to Martin Urbánek: čeká, čeká, opravdu zajímavá věc Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 20:51    Předmět: Citovat

Tu loveckou chatu ale nemyslím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 21:17    Předmět: co že to hledáme? Citovat

když už nám tu pánové tak pěkně debatujete, tak bychom se také mohli dozvědět něco víc, oč vlastně jde Cool a co konkrétně hledáme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maynard
kecal
kecal

Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Hanácké Jeruzalém

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 21:50    Předmět: Citovat

Kdepak Hubertka:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 10:22    Předmět: Lipová Citovat

No,určitě čeká a určitě nic tak ledajakého Very Happy Very Happy

Co hledám????Objekt o 3 místnostech tvar Zadní Lipová,název-Lipová někdy je také označována jako Letohrádek
Přibližná poloha:Mezi Jandovou boudou a s Silberberg též s 4. Smile Smile

_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 17:16    Předmět: Re: Lipová Citovat

To je konečně slovo do pranice! Ale kterou Jandovku myslíš, já vím o třech, ale na území VVP se nachází jen dvě (třetí je nedaleko letiště Vyškov-rybníček) a nevím, který název platí? Pravdou je, že na mapě VVP je Jandovka jen jedna. Přímo na konci bojové dráhy Wiesberg mitte. Dám "krk" za to, že mezi Jandovkou a Stříbrnou nic není (o čem nevíme). Mám to tam projité mnohokrát, prošel jsem podrobně i hřeben vlevo od komunikace srubový tábor - Podivice Sad Lepší vodítko by bylo, kdyby jsi uvedl zdroj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 06:47    Předmět: Re: Lipová Citovat

martinur napsal:
To je konečně slovo do pranice! Ale kterou Jandovku myslíš, já vím o třech, ale na území VVP se nachází jen dvě (třetí je nedaleko letiště Vyškov-rybníček) a nevím, který název platí? Pravdou je, že na mapě VVP je Jandovka jen jedna. Přímo na konci bojové dráhy Wiesberg mitte. Dám "krk" za to, že mezi Jandovkou a Stříbrnou nic není (o čem nevíme). Mám to tam projité mnohokrát, prošel jsem podrobně i hřeben vlevo od komunikace srubový tábor - Podivice Sad Lepší vodítko by bylo, kdyby jsi uvedl zdroj Smile


Zdroje jsou 2 jeden je 10 článek o objektech ve VVP tam je uveden objekt Lindenberg-Lipová na kótě Přední Lipová (ta je na mapách VVP ve 2 místech-Jedna poblíž dnešní kóty Stržhlava a druhá na začátku s.Silberberg)Druhý zdroj mě blízký prý čerpal s jisté práce která mě není známa a tam prý tento objekt byl označen jako objekt č.71 bohužel prý tam není bližší určení objektu.Tak opravdu nevím Very Happy Shocked

Právě teď zjištuji odkud ten můj zdroj čerpal,jeho spolehlivost je ovšem nediskutovatelná Smile

_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 21:56    Předmět: Citovat

Myslim ze o tom vim vic nez jen ze je to objekt c. 71. Ale budu to vedet az budu doma..takze seckejte do zétrka.
_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 09:12    Předmět: Citovat

Ja o tom asi také vím víc, ale až ted mi to konečně docvaklo Shocked v těch materiálech, kde je objekt označen jako číslo 71 je také uvedena jistá kóta, když jsem ji hledal v mapách které vlastním, zjistil jsem, že těch možností je více ale v každém případě mám dva favority Very Happy
posílám Vám souřadnice, na kterých by se měl objekt nalézat na mail Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 19:43    Předmět: Re: Hledá se objekt!! Citovat

Co říkáte Bergové na tohle rumiště? Je to známá hromada betonu uprostřed cílové plochy tankové střelnice. Přímo na levém okraji bojové dráhy Silberberg. Ostatní pozorovatelny na této bojové dráze mají jednu místnost, ale tento objekt má minimálně dvoje dveře v interiéru, možná i troje! Nepočítám vchodové. Nejspíš to není hledaný objekt, ale rozhodně nezapadá mezi ostatní pozorovatelny na Silberbergu. Půdorys objektu rozhodně není obdélník, ale mnohoúhelník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 19:51    Předmět: Re: Hledá se objekt!! Citovat

Typická pozorovatelna na bojové dráze Silberberg. Objekt popsaný mnou výše je zcela jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle ve VVP Dědice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com