Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyškovské noviny 3.8. 2007

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Diskuze o VVP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 12:14    Předmět: Vyškovské noviny 3.8. 2007 Citovat

Pro ty z Vás, kteří nečtou slovutné Vyškovské noviny přikládám dnešní rozhovor týdne s jednou sličnou pozemkovou projektantkou Very Happy
_________________
"Když milovat, tak láskou vřelou;
když uhodit, tak pěstí celou"

četař A. Kratochvíl
pěší pluk 6 "Hanácký"
27. 9. 1934
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 12:30    Předmět: Re: Vyškovské noviny 3.8. 2007 Citovat

Pěkně napsaný článeček Smile . Je čtivý a snad jen mohla být fotečka navíc ... z okolí Rychtářova ...
Jen mám jednu otázku: Kdo založil to sdružení bunkrologů, já o něm nic nevím ....
Upozorňuji, že jsem jednatelem "občanského sdružení paměť Rudolecka", se zcela jinými cíli a činností, než je průzkum opevnění. Navíc v jihočeském kraji.
Tak přístě prosím přesně páni novináři a novinářky Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 14:10    Předmět: Článeček Citovat

Otevřel jsem dnes v práci Very Happy VN a co nevidím z druhé stránky na mě hledí Kri. Very Happy Very Happy Dobrej článek i když bývalé VVP Milostovice to je v Polsku nee??? Very Happy Very Happy A nevím co si mám představit pod stavbou typu hospoda ale to je novinařina.Jinak dobrá prezentace bunkrologie na Vyškovsku.Kri.děkujeem Cool
_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 14:20    Předmět: Re: Článeček Citovat

Lekker napsal:
Otevřel jsem dnes v práci Very Happy VN a co nevidím z druhé stránky na mě hledí Kri. Very Happy Very Happy Dobrej článek i když bývalé VVP Milostovice to je v Polsku nee??? Very Happy Very Happy A nevím co si mám představit pod stavbou typu hospoda ale to je novinařina.Jinak dobrá prezentace bunkrologie na Vyškovsku.Kri.děkujeem Cool


Milostovice je areál čs. opevnění někde u Opavy, pokud se namýlím Smile

_________________
"Když milovat, tak láskou vřelou;
když uhodit, tak pěstí celou"

četař A. Kratochvíl
pěší pluk 6 "Hanácký"
27. 9. 1934
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 16:19    Předmět: Citovat

Paní novinářka si četla článek z mf dnes a na tom zakládala odkazy na tvé jméno Martine. Já dostala otázky ve kterém o tobe nebylo ani slovo...

Jinak z Milostovic je fotka - u Opavy.....
Asi se to popletlo...Milovice - Milostovice....

Akorat když jsem dávala fotky tak jsem netušila, že to pak bude tak veliký... Very Happy
Z Vyškovska žádnou fotku nemám, aniž by to bylo foceno mimo VVP či bez svetru VP. Tak proto se dělal kompromis.

_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 16:47    Předmět: Citovat

selmaci napsal:

Akorat když jsem dávala fotky tak jsem netušila, že to pak bude tak veliký... Very Happy
Z Vyškovska žádnou fotku nemám, aniž by to bylo foceno mimo VVP či bez svetru VP. Tak proto se dělal kompromis.


To neznáš velkej článek velký foto,všim jsem si že tam máš 2 fotky - 1 je ještě na tiulní straně Very Happy to mě na těch novinách upoutalo.Hele a myslíš že kdybys tam dala fotku z VVP jen bunkr a ty že by to někdo poznal???? Cool

_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:30    Předmět: Citovat

Lekker napsal:
selmaci napsal:

Akorat když jsem dávala fotky tak jsem netušila, že to pak bude tak veliký... Very Happy
Z Vyškovska žádnou fotku nemám, aniž by to bylo foceno mimo VVP či bez svetru VP. Tak proto se dělal kompromis.


To neznáš velkej článek velký foto,všim jsem si že tam máš 2 fotky - 1 je ještě na tiulní straně Very Happy to mě na těch novinách upoutalo.Hele a myslíš že kdybys tam dala fotku z VVP jen bunkr a ty že by to někdo poznal???? Cool


Jenže ja nic neměla nafocenýho. Já se totiž nenechávám zrovna ráda fotit... Teď když už to vyšlo je to úplně jedno Wink

_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 20:38    Předmět: Citovat

Pokud budete mít náladu na hlouposti pro odreagování, tak se mrkněte do Plkárny na opevnění.cz a ihned si budete připadat nadstandartně v pohodě Smile
Nechápu, proč se tam někdo naváží do autorky článku. To vypadá na závist Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 17:14    Předmět: Návštěva Citovat

Článek od Kristinky má první pozitivní výsledek. Dnes u mne zazvonil jeden bývalý voják z povolání (znám jej od vidění) a "prý že se jde přihlásit do toho bunkrologického spolku, kterého jsem jednatelem" Laughing
Málem jsem šel do kolen, ale pak jsme se domluvili, že poschání fotky z doby, kdy tady v kasárnách sloužil a zařídí vstup do protileteckého krytu v bytovce na Kozině. Návštěva dvou krytů je v plánu asi druhý týden v září. Nabízí pomoc při hromadných průzkumech, ale těm je asi již odzvoněno.
No prostě Kristinka je super verbíř a zajiš´tuje informace pro web Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Diskuze o VVP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com