Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Smutný osud strojovny u Ruprechtova - Podomí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle v okolí VVP Dědice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 21:39    Předmět: Smutný osud strojovny u Ruprechtova - Podomí Citovat

Již několikrát jsem projížděl okolo strojovny u Ruprechtova a její stav mi nedává spát. Na stěně objektu je připevněn vysoký plechový komín, na stropnici je zbudován další, tentokráte cihlový. Vstup do objektu je znemožněn mříží. Co je však nejhorší, s největší pravděpodobností byla vybourána cihlová příčka z interiéru strojovny, jediná dochovaná mimo VVP a jedna z mála v celém Truppenübungsplatz Wischau.
Naprosto mi uniká nynější využití, jediné co mě napadlo je snad využití jako udírny...zajímal by mne názor ostatních Confused
Připojuji také pár fotek

P.S. na stěně objektu jsem si všiml zajímavého výduchu, avšak uniká mi jeho význam. Nachází se zřejmě někde u předělu mezi strojovnou a pozorovatelnou. Na fotce je červěně zakroužkován a v detailu... Idea Question

_________________
"Když milovat, tak láskou vřelou;
když uhodit, tak pěstí celou"

četař A. Kratochvíl
pěší pluk 6 "Hanácký"
27. 9. 1934
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lekker
kecka
kecka

Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Podiwitz

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 19:02    Předmět: Citovat

No,tak to je hyenismus.Ne nejspíše to nebude využíváno jako udírna na to je to moc velké nejspíše si z toho nějací místní udělali něco jako malou chatu Shocked Příček zachovalých již moc není ani v samotném VVP dali by se spočítat na prstech jedné ruky Sad Jinak ten tajemný výduch jde ze strojové části.Pozorovatelna končí tím ohybem
_________________
WHO DARES WINS!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Pixle v okolí VVP Dědice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com