Obsah fóra VVP Dědice VVP Dědice
(zejména bunkry)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vysídlovací vyhláška

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Historie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
brigadyr
KECAL ROKU
KECAL ROKU

Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 771
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:38    Předmět: vysídlovací vyhláška Citovat

Pokud se administrátoři nebudou zlobit, bylo by dobré časem na tomto místě fóra postupně zmínit i historii ostatních VVP (Milovice, Brdy a Benešov), kde došlo k výstavbě pixlí. Zatím zde zveřejním pouze c.k.vyhlášku o vystěhování obyvatelstva, kterou bylo započato zřízení nejstaršího vojenského prostoru na území Čech a Moravy - tedy Milovice. Mají-li ovšem administrátoři pocit, že by to zde mělo být věnováno pouze Vyškovsku, nechť toto smažou a sdělí-mi, která část fóra by pro historii zbývajících VVp byla vhodna...
_________________
O dobré opevnění se nikdy nebojuje, dobré opevnění se obchází.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:53    Předmět: Citovat

Taky si myslim, ze by bylo vhodne forum rozsirit.... uz se to tu zacina trochu plest pate pres devate... Co vy na to kluci Question
_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZCh
kecal
kecal

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 395
Bydliště: Prostějov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 11:48    Předmět: Citovat

selmaci napsal:
Taky si myslim, ze by bylo vhodne forum rozsirit.... uz se to tu zacina trochu plest pate pres devate... Co vy na to kluci Question


Já jsem pro.
A protože my kluci na budeme mít určitě každý svůj osobitý názor, navrhuji pověřit tím naši moudrou bunkrologickou královnu, které si jen málokdo dovolí odporovat.
(a proto jsem ti zase nastavil administrátorská práva; registrace nových spam uživatelů se mi podařilo svým zjevem dostatečně odradit, takže tě už obtěžovat nebudou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selmice
kecka
kecka

Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Rychtersdorf

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 13:50    Předmět: Citovat

No to teda ne... ja to necham na Jirkovi a Ondrovi...... Idea
_________________
"...už jdeš zase na ty řapíky?" "Ne, jdu na pixle." "Ty si neustále na mě vymýšlíš nová slova, abych ti nerozuměla, kam jdeš! Tak kam jdeš teda?" "Na bunkry." "Tak vidíš, že jsem to říkala!" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:21    Předmět: rozšíření Citovat

Už jsem tu několikrát psal, že administrátoři webu v současné to době jsou velmi zaneprázdněni zkouškovým obdobím na svých Alma mater. Jakmile však zkouškové pomine, slibuji že se pohne nejen obsah webu, ale i forum tou správnou cestou kupředu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:32    Předmět: Re: rozšíření Citovat

Jiné už to nebude Jirko, povinnosti jsou stále nějaké Smile Já si téměř každý druhý den najdu chvíli a vyrážím ven a fotím a fotím a ... Bude pár zajímavých článků, záleží kolik zkoušek budou admini opakovat Twisted Evil Jinak ma "selmaci" pravdu, že na jednoho člověka je to moc práce...to "admistrování" Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondřej Jakubčík
upovídánek
upovídánek

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:50    Předmět: Citovat

JJ Martin má pravdu je to docela těžké všechno stihat, ale přecejen ted když je zkouškovy tak je to neco uplne jineho než zbytek roku. Nebyt těch zkoušek tak se to stihat dáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:54    Předmět: Citovat

Doufám Ondro, že zkouškové brzy dokončíte, protože přestávám průzkumy sám stíhat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondřej Jakubčík
upovídánek
upovídánek

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 17:57    Předmět: Citovat

no zaleži jak se povede:) byt to ne mě tak mam pokoj na konci května Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka
starší kecal
starší kecal

Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 558
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 18:11    Předmět: Re: rozšíření Citovat

martinur napsal:
Jiné už to nebude Jirko, povinnosti jsou stále nějaké Smile Já si téměř každý druhý den najdu chvíli a vyrážím ven a fotím a fotím a ... Bude pár zajímavých článků, záleží kolik zkoušek budou admini opakovat Twisted Evil Jinak ma "selmaci" pravdu, že na jednoho člověka je to moc práce...to "admistrování" Shocked


Martine věř, že po zkouškovém to bude hodně jiné, v každém případě to tu spamujem, sem plkání nepatří Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinur
1000. příspěvek
1000. příspěvek

Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 378
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 18:14    Předmět: Citovat

Za mých studií na VŠ (civilní i vojenské) bylo letní zkouškové období nejdřív koncem června Sad Zdá se mi, že semestry a trimestry se stále zkracují Smile)) Aspoň bude čas na opevnění Smile Aby nebyla nuda, dnes jsem našel "4." házeliště granátů, mě z toho "jebne".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra VVP Dědice -> Historie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com